İş Ortağım LAMP 83 Başvuru Formu

İş Ortağım Lamp 83

İş Ortağım Lamp83

Stok tutma zorunluluğu yok!

Ürün stoklarını LAMP 83 tutar; siz dilediğiniz zaman stoktaki ürünleri görüp, online olarak satın alabilirsiniz.

İş Ortağım Lamp83

Ciro taahhüdü yok!

Yıllık bir ciro taahhüdü vermeden, kendi belirlediğiniz hedef çerçevesinde, LAMP 83’ün alışılagelmiş ürün ve hizmet kalitesinden faydalanabilirsiniz.

İş Ortağım Lamp83

Teminat mektubu zorunluluğu yok!

Dilerseniz teminat mektubu vermeden kredi kartı, havale veya Doğrudan Borçlanma Sistemi (DBS) ile ödeme yapabilirsiniz.

İş Ortağım Lamp83

Sınırlı kontenjan avantajı var!

İlinizde sınırlı sayıdaki LAMP 83 temsilcilerinden birisi olarak, çok uygun ticari şartlar ve kar marjları ile rekabette öne çıkabilirsiniz.

İş Ortağım Lamp83

A++ seviyesinde enerji verimli ürünler var!

Tümüyle Avrupa Birliği normlarına uygun, A+ & A++ enerji verimliliğine ulaşabilen, son teknoloji eseri, yüksek performanslı, sağlam ve uzun ömürlü ürünlerle iş yapmanın keyfini sürebilirsiniz.

İş Ortağım Lamp83

Uygun maliyetli, hızlı ve güvenli ürün sevkiyatı var!

LAMP 83’ün anlaşmalı kargo firması ile çok uygun maliyetlerle Türkiye’nin her yerine, hızlı ve güvenli ürün gönderimi sayesinde, sorunsuz bir tedarik sürecinin tadını çıkarabilirsiniz.

İş Ortağım Lamp83

Aydınlatma danışmanlık ve proje desteği var!

Konusunda uzman LAMP 83 Aydınlatma Tasarım Departmanı'nın hızlı bir şekilde çalışacağı ve “Doğru Aydınlatma“ prensibine göre tasarlanmış aydınlatma projelerini müşterilerinize sunabilirsiniz.

İş Ortağım Lamp83

Platformda firmanıza tanıtım desteği var!

Hem platform içinde size ayrılan özel sayfada; firmanız, projelerinizi, referanslarınız ve hizmetlerinizi tanıtabilir; hem de LAMP 83’ün yapacağı reklam ve tanıtım çalışmalarından faydalanabilirsiniz.

İş Ortağım Lamp83

Online stok görme ve ürün tedariği var!

Online platform üzerinden, zahmetsizce ürün & stok bilgilerini edinip, anında sipariş verebilir; üretimden kargo takip bilgilerine kadar her aşama hakkında otomatik olarak bilgilendirilirsiniz.

İş Ortağım Lamp83

LAMP 83 ailesinin bir parçası olmak var!

Yarım yüzyılı aşkın bir süredir LAMP 83 markasına duyulan güven ile ürün & hizmetlerimize olan talebin bir parçası olarak, LAMP 83 ailesi içinde yer almanın prestijini yaşayabilirsiniz.


Firma Adı
Faaliyet Göstermek İstediğiniz Şehir(ler)
Firma Adresi
Yetkili Kişi (Ad Soyad)
İş Telefonu
Cep Telefonu
E-posta
Web Sayfanız
Vergi Dairesi
Vergi Numarası
Çalışılan Bankalar
Diğer Banka Adı
Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.