Aydınlatma Tasarım Ve Proje Hizmetimiz

Görebilmek aslında mucizevi bir olgudur. Işık, sadece görmemizi sağlamakla kalmaz; aynı zamanda biyolojik performansımızı ve ruh halimizi de etkiler. Işık, ayrıca bir mekanın mimari çizgilerini vurgulayan ve tamamlayan bir unsur olarak, hayatımızda çok önemli bir rol oynar. Bu nedenle aydınlatması yapılacak bir mekanda, kullanıcılar açısından ortaya doğru bir sonucun çıkması, ancak ‘Doğru Aydınlatma’ projesinin yapılması ile mümkün olur.

LAMP 83’ün konularında uzman olan mimar, mühendis ve tasarımcıları tarafından, başta İnsan Odaklı Aydınlatma® konsepti olmak üzere tasarlanan tüm aydınlatma projelerinde, ışıkla ilgili teknik gereksinimlerin karşılanmasının yanı sıra, aydınlatılan mekanın kullanım amacına göre ışığın görsel, duygusal ve biyolojik faydalarını maksimum oranda kullanmak hedeflenir.

LAMP 83’ün ışık tasarımı konusundaki uzmanlığı ile İş Ortağı’mız olarak aydınlatma projelerinizde fark yaratmak ise son derece kolay. Müşterilerinizin mimari projelerini platforma yüklemenizle beraber sizin için; ışık tasarımını, aydınlatma projesini, proje yerleşim planını, ışık hesaplarını ücretsiz olarak yapacak ve önerilen tüm ürünleri detaylarıyla birlikte müşterilerinize doğrudan sunabileceğiniz bir dosya olarak göndereceğiz.

Kısacası biz aydınlatma projenize çalışalım, siz de LAMP 83 İş Ortağı olmanın tadını çıkartın. 

 

Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.