İŞ MODELİMİZ

Türk aydınlatma sektöründe yepyeni bir soluk olan çok farklı bir ticari platforma, İŞ ORTAĞIM LAMP 83’e hoş geldiniz.

İŞ ORTAĞIM LAMP 83, LAMP 83 ile beraber çalışan iş ortakları için çok özel fırsatları ve avantajları içeren, Türk aydınlatma sektöründe ve ülke çapındaki aydınlatma projelerinde fark yaratmayı hedefleyen benzersiz bir ticari platformdur.

İŞ ORTAĞIM LAMP 83, sadece sınırlı sayıda seçilmiş LAMP 83 iş ortağının faydalanabildiği ve iş ortağımız olmanız halinde, seçkin LAMP 83 ürünleri ile profesyonel aydınlatma proje tasarım hizmetlerine online olarak ulaşabileceğiniz ve ayrıca firmanızın tanıtım ile pazarlamasını yapabileceğiniz bir platformdur.

İş ortaklarının, kendi bölgelerindeki aydınlatma projelerinde fark yaratabilmesi için ihtiyaç duyabilecekleri tüm ürün ve hizmetleri kapsayan İŞ ORTAĞIM LAMP 83, alışılagelmiş bayilik sistemlerinin aksine, iş ortaklarını, klişeleşmiş bazı taahhütlerin altına sokmadan birlikte iş geliştirmeyi hedefler. Bu nedenle İŞ ORTAĞIM LAMP 83, platforma üye olan firmalara, büyük avantajlar ve farklı seçenekler sunar.

Stok tutma zorunluluğu yok: Ürün stoklarını LAMP 83 tutar; siz dilediğiniz zaman stoktaki ürünleri görüp, online olarak satın alabilirsiniz.

Ciro taahhüdü yok: Yıllık bir ciro taahhüdü vermeden, belirlenen hedef çerçevesinde, LAMP 83’ün alışılagelmiş ürün ve hizmet kalitesinden faydalanabilirsiniz.

Teminat mektubu zorunluluğu yok: Dilerseniz teminat mektubu vermeden kredi kartı, havale veya Doğrudan Borçlanma Sistemi (DBS) ile ödeme yapabilirsiniz.

Sınırlı kontenjan avantajı var: İlinizde sınırlı sayıdaki LAMP 83 temsilcilerinden birisi olarak, çok uygun ticari şartlar ve kar marjları ile rekabette öne çıkabilirsiniz.

Aydınlatma danışmanlık ve proje desteği var: Konusunda uzman LAMP 83 Aydınlatma Tasarım Departmanı'nın hızlı bir şekilde çalışacağı ve “Doğru Aydınlatma“ prensibine göre tasarlanmış aydınlatma projelerini müşterilerinize sunarak fark yaratabilirsiniz.

A++ seviyesinde enerji verimli ürünler var: Tümüyle Avrupa Birliği normlarına uygun, A++ enerji verimliliğine ulaşabilen, son teknoloji eseri, yüksek performanslı, sağlam ve uzun ömürlü ürünlerle iş yapmanın keyfini sürebilirsiniz.

Online stok görme ve ürün tedariği var: Platform üzerinden, zahmetsizce ürün & stok bilgilerini edinip, anında sipariş verebilir; üretimden, kargo takip bilgilerine kadar her aşama hakkında otomatik olarak bilgilendirilirsiniz.

Uygun maliyetli, hızlı ve güvenli ürün sevkiyatı var: LAMP 83’ün anlaşmalı kargo firması ile uygun maliyetlerle Türkiye’nin her yeri için, hızlı, güvenli ve sorunsuz bir tedarik sürecinin tadını çıkarabilirsiniz.

Firmanıza tanıtım desteği var: Hem platform içinde size ayrılan özel sayfada firmanızı tanıtabilir, hem de LAMP 83’ün yapacağı tanıtım çalışmalarından faydalanabilirsiniz.

LAMP 83 ailesinin bir parçası olmak var: Yarım yüzyılı aşkın bir süredir LAMP 83 markasına duyulan güven ile ürün & hizmetlerimize olan talebin bir parçası olarak, LAMP 83 ailesi içinde yer almanın prestijini yaşayabilirsiniz.

Tüm bu ayrıcalık ve avantajlardan faydalanmanın yanı sıra, özellikle LAMP 83 Aydınlatma Tasarım Departmanı'nın çalışacağı katma değeri yüksek projelerle beraber, bölgenizdeki prestijli işlerde fark yaratabilirsiniz. Siz sadece mimari projenizi DWG formatında bize iletin, LAMP 83 tecrübesiyle aydınlatma projesini hazırlayalım ve satış teklifi ile beraber çalışmamızı size iletelim.

İŞ ORTAĞIM LAMP 83 platformuna başvurmak da, son derece kolay. Tek yapmanız gereken, hemen www.isortagimlamp83.com adresine gitmek ve ‘Üyelik Başvurusu’ butonuna tıklayarak karşınıza gelecek kısa formu doldurmak. Her geçen gün büyüyen LAMP 83 ailesine katılmak ve aydınlık bir geleceğe adım atmak işte bu kadar basit!

Sınırlı sayıdaki ayrıcalıklı üyelerimizden birisi olmak için, hemen şimdi platformumuzu ziyaret edin ve LAMP 83 İş Ortağı olma fırsatını kaçırmayın.

 

Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.