ÖZEL LED UYGULAMALARI

LAMP 83 ile gerçek renkleri hissedin.

Ürünlerin doğru teşhir edilmesi ve öne çıkarılmasının, müşterilerin satın alma tercih ve eğilimleri ile alışveriş deneyimini doğrudan etkilediği perakende mağazacılık sektöründe, doğru ve uygulamaya özel LED ışık kaynakları ile büyük bir fark yaratılabiliyor.

Perakende ve hizmet sektöründe uzun yıllardır, farklı segmentlerde, ulusal ve uluslararası birçok markaya hizmet veren LAMP 83, teşhir edilen ürüne özel LED çözümleri ve mekanın atmosferini istenen konsepte göre değiştiren aydınlatma uygulamalarıyla, müşterilerin algısında fark yaratmanızı sağlıyor.

Sergilenen ürünlerin gerçek ve doğal görüntüsünün tüketiciye yansıtılması adına ideal çözümler sunan LAMP 83, tekstil ürünleri, altın ve pırlanta gibi mücevherler, market ve restoranlarda sergilenen et, balık, unlu mamüller, sebze ve meyve gibi yiyeceklerle birlikte restoran ve bar gibi mekanlara yönelik geliştirdiği aydınlatma projelerinde, bu sektörlerin temel ihtiyaçları doğrultusunda, özel olarak LED ışık kaynaklarını kullanıyor.

Tekstil ürünlerinin doğru teşhir edilmesine yönelik bir teknolojik altyapıya sahip LED’ler, müşterilerin kıyafetlerle ilgili renk algısını doğru ve pozitif yönde etkileyerek, alışveriş deneyimini farklı bir boyuta taşıyor. Renkler arasındaki kontrastları ön plana çıkartan LED teknolojisi, canlı ve sıcak renklerin tüketiciler tarafından daha net algılanmasını sağlıyor. Öte yandan beyaz tonlarının algısını güçlendiren bir başka özel LED sayesinde, beyaz ağırlıklı ürünlerin daha parlak ve göz alıcı bir görünümle tüketiciye sunulmasına olanak tanınıyor.

 

 

Gıda perakendeciliğinde tüketicilerin ürün tercihinde büyük rol oynayan “taze ve canlı görünüm” ise yine LAMP 83’ün özel LED çözümleriyle sağlanıyor. Aydınlatma aygıtında kullanılan LED’in farklı renk sıcaklık değerlerini ve dalga boylarını daha ön plana çıkarması prensibiyle çalışan teknoloji, sebze ve meyvelerin tazeliğini ya da balık ve et gibi ürünlerin canlı görünümünü gözler önüne seriyor. Bu sayede, teşhir edilen ürünlerin albenisinin artmasıyla, ürünler cezbedici ve daha fazla tercih edilir hale geliyor. Tüm bunları yaparken normalden daha az enerjiye ihtiyaç duymasıyla uygun bir kullanım maliyetini de sunan bu teknoloji sayesinde, teşhir ürünlerinin düşük ısı altında muhafaza edilmesi ve daha uzun süre taze kalması da sağlanıyor.

 

 

Öte yandan restoran ve barlarda tercih edilen aydınlatma konseptleri de, en az sunulan yiyecekler ve hizmet kalitesi kadar önem taşıyor. Daha sıcak bir atmosfer sunmak amacıyla geliştirilen LED’ler, müşterilerin kendilerini rahat hissederek konforlu bir ev ortamı ambiyansında vakit geçirmelerine olanak tanırken; uzun ekonomik ömrü ve düşük enerji tüketimiyle de uygun bir işletme maliyeti sunuyor.

 

 

Kısacası, LAMP 83, sergilenen ürüne özel LED çözümlerini, şık tasarımlı ve yüksek performanslı aydınlatma aygıtlarıyla buluşturarak, ürününüz ve mekanınız için “doğru aydınlatma” ya en uygun maliyetle ulaşmanızı sağlıyor.

Doğru ışık kullanımı ile müşterilerinizin algısını iyileştirmek ve satın alma tercihlerini etkilemek, ürünlerinizin çekiciliğini artırmak veya mekanınızın atmosferini değiştirmek için tek yapmanız gereken, LAMP 83 müşteri temsilcinizle iletişime geçmek.

Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.